REGIONAL TOURNAMENTS

(Games are scheduled to begin Thursday)

CLASS A

At Okarche

Okarche vs. Mooreland, 1:30 p.m.

Thomas vs. Cashion, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Sterling

Sterling vs. Carnegie, 1:30 p.m.

Chattanooga vs. Navajo, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Roff

ROFF vs. Bowlegs, 1:30 p.m.

Ringling vs. Davenport, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Rattan

Rattan vs. Cameron, 1:30 p.m.

Smithville vs. Fort Towson, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Amber-Pocasset

Amber-Pocasset vs. Fletcher, 1:30 p.m.

Elmore City vs. Fort Cobb-Broxton, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Caddo

Caddo vs. New Lima, 1:30 p.m.

STONEWALL vs. Rock Creek, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Pioneer

Pioneer vs. Hooker, 1:30 p.m.

Oilton vs. Pond Creek-Hunter, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Preston

Preston vs. Okay, 1:30 p.m.

Welch vs. Dewar, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

CLASS B

At Red Oak

Red Oak vs. Battiest, 1:30 p.m.

McCurtain vs. Braggs, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Tupelo

TUPELO vs. Victory Life, 1:30 p.m.

Varnum vs. Stuart, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Granite

Granite vs. Olustee, 1:30 p.m.

Cheyenne vs. Blair, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Sentinel

Sentinel vs. Cyril, 1:30 p.m.

Geronimo vs. Hammon, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Lookeba-Sickles

Lookeba-Sickles vs. ASHER, 1:30 p.m.

Moss vs. Mulhall-Orlando, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30

At Coleman

Coleman vs. Caney, 1:30 p.m.

Ryan vs. Whitesboro, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Arnett

Arnett vs Shattuck, 1:30 p.m.

Drummond vs. Leedey, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

At Glencoe

Glencoe vs. Shidler, 1:30 p.m.

Dover vs. Timberlake, 3:30 p.m.

Winner Game 1 vs. Winner Game 2, 5:30 p.m.

Loser Game 1 vs. Loser Game 2, 7:30 p.m.

 

This Week's Circulars