SOFTBALL

TODAY

Graham at Asher, 4:30 p.m.

Byng at Harrah Tournament, TBA.

Calvin vs. Butner, 1 p.m.; Calvin vs. Crowder, 2:15 p.m.; Calvin vs. Haileyville, 6:45 p.m., at Crowder in Lake Eufaula Classic.

Coalgate vs. Stratford, 4:30 p.m.; Kiowa vs. Stratford, 5:30 p.m.; Coalgate vs. Kiowa, 6:30 p.m. at Coalgate Festival.

Moss at Latta, 4 p.m.

Varnum at Sasakwa, 5 p.m.

Roff vs. Stonewall, 4 p.m.; Wanette vs. Stonewall, 5:15 p.m.; Roff vs. Wanette, 6:30 p.m. at Roff Festival.

Tupelo at Sulphur, 4:30 p.m.

Milburn at Vanoss, 4:30 p.m.

Friday, April 9

Calvin vs. Webbers Falls, 1 p.m.; Calvin vs. Haileyville, 3:30 p.m., at Crowder in Lake Eufaula Classic.

Wanette at Konawa, 3 p.m.

Latta at Washington, 5 p.m.

Stonewall vs. Rattan, 3 p.m.; Stonewall vs. Tushka, 5 p.m., at Tushka Festival.

Dibble at Stratford, 5:30 p.m.

Sulphur at Colbert, 4:15 p.m.

Bowlegs at Vanoss, 4 p.m.

Saturday, April 10

Stonewall vs. Coleman, 1 p.m.; Stonewall vs. Rock Creek, 3 p.m., at Tushka Festival

Monday, April 12

Allen at Tupelo, 5 p.m.

Maud at Asher, 5 p.m.

Moss at Byng, 4 p.m.

Coalgate, Sulphur at Sulphur Festival, 4 p.m.

Konawa at Dale, 3:30 p.m.

Latta at Roff, 4 p.m.

Sasakwa, Stonewall at Weleetka Festival, 4:30 p.m.

Stratford at Davis, 5 p.m.

Vanoss at Wayne, 4 p.m.

BASEBALL

TODAY

McAlester at Ada, 4:30 p.m.

Allen vs. Oktaha, 1 p.m.; Coalgate vs. Moss, 7 p.m., at Stuart Tournament.

Asher vs. Tushka, 3 p.m.; Stonewall vs, Coleman, 5 p.m. at Coleman Tournament.

Calvin at Butner, 4:30 p.m.

Konawa at Sasakwa, 4 p.m.

Latta vs. Norman, 3 p.m., at Edmond Tournament.

Stratford vs. Ringling, 5:30 p.m., vs. Wayne, 7:30 p.m. at Wayne Festival.

Sulphur at Lake Country Conference Tournament, TBA.

Tupelo at Vanoss, 4 p.m.

Wanette at Macomb, 5 p.m.

Roff vs. Jenks, 7:30 p.m. at Nike/Pro Nine Classic in Owasso.

Friday, April 9

Washington at Byng, 4:30 p.m.

Wewoka at Calvin, 4:30 p.m.

Latta vs. Moore, 3 p.m., at Edmond Tournament.

Vanoss at Rock Creek, 4:30 p.m.

Wanette at Mill Creek, 3:30 p.m.

Roff vs. Silo, 3 p.m.; Roff vs. Berryhill, 7:30 p.m. at Nike/Pro Nine Classic in Owasso.

Saturday, April 10

Tecumseh at Ada, noon

Hugo at Byng, noon

Latta vs. TBA, at Edmond Tournament.

Monday, April 12

Ada at Byng, 4:30 p.m.

Allen at Wetumka, TBA.

Stonewall at Asher, 4 p.m.

Butner at Calvin, 4 p.m.

Valliant at Coalgate, 4:30 p.m.

Latta at Silo, 4:30 p.m.

Roff at Dale Festival, 3 p.m.

Vanoss at Stratford, 4 p.m.

Sulphur at Tishomingo, 4:30 p.m.

Tupelo at Coleman, 4 p.m.

Wanette at Sasakwa, 5 p.m.

 

This Week's Circulars