Superintendent’s Honor Roll:



7th Grade –

Taylor Alexander,

Jasmine Bayatfar,

KatieBlankenship,

Jackson Boone,

Jordan Boone,

Chase Bowker,

Ryan Burkhart,

Kylie Byrd,

Tiffany Cathey,

Jade Coale,

Jamie Copeland,

Caitlin Cowart,

Connor Davis,

Colin Earle,

Matt Eppler,

Blakeley Franz,

Zachary Garcia,

Charlie Gibson,

Jenna Huling,

Conner Keith,

Kayla Keith,

Hannah Lightfoot,

Alyssa Low,

Jack Malm,

Cody Mankin,

Maghen Mann,

Samuel McCann,

Jordan Neal,

Philip Newcomer,

Katelyn Oltmans,

Claire Pottebaum,

Jessy Spence,

Allison Stafford,

Hana Stenson,

Amelia Stevens,

Stephanie Stout,

Cole Townsend,

Chelsey VanHorn,

Chelsea Walker,

Catherine Wangler





8th Grade –

Nic Anderson,

Brooke Butler,

Alanah Canfield,

Samantha Cannon,

Holly Dennis,

Mechel Dickerson,

Megan Galbreaith,

Andrea Gourley,

Mercedes Gregory,

Briahna Griffith,

Sierra Hiner,

Cameron Horne,

Maci Huffman,

Robert Jackson,

Andie Jewett,

Kayla King,

Wamika Kumar,

Colton Lott,

Rebekah McClain,

Chris McClendon,

Matt Medcalf,

Jordan Morris,

Sam O’Neal,

Hilary Radford,

James Reynolds,

Courtney Sauls,

Jessica Scott,

Shane Seller,

Steffani Silva,

Sam Smith,

Channing Solon,

Felicia Stallings,

Chandler Teal,

Erin Walling,

Rachel Wangler,

Meghan Whiting,

Lacy Winter,

Karisa York,

Charlesey Youngwolfe



9th Grade –

Ryan Abbott,

Ryan Adams,

Ariel Bayatfar,

Josiah Biles,

Kasi Bowker,

Drew Burkhart,

Kyle Burris,

Dustin Cain,

Kobi Cupps,

Zach Dillard,

Preston Dye,

Adam Gourley,

Taryn Haney,

Jade Hayes,

Kolton Howry,

Hanna Huling,

Charla Leonard,

Ashley Lewis,

Amber Mayhue,

Connor Mayhue,

Chris McEwen,

Amber Mills,

Jessica Neal,

Catie Newport,

Ryan Oltmans,

Mary Omohundro,

Molly Omohundro,

Trenton Patterson,

Erica Poe,

Haley Ray,

Matt Robinson,

Allyn Ross,

Jordan Scott,

Chase Sheffield,

Paige Simpson,

Shayla Sutton,

Jennifer West,

Madison Whitworth,

Jesse Wolf



Principal’s Honor Roll



7th Grade –

Victoria Blanchard,

Riley Burris,

Shelby Gibbs,

Kellianne Hansen,

Devin Hargus,

Caroline Harris,

Bayli Hobson,

Cortney Logan,

Amory Morgan,

Briana Reyes,

Shane West,

Kody Wilson,

Madison Woodward



8th Grade –

Dillon Bolin,

Brady Bowers,

Caleb Clary,

Travis Cowan,

Kristina Gonzalez,

Cole Higbee,

Kaitlyn Hooper,

Kelsi Jones,

Ryan Kinder,

Melaney Landis,

Selina Matthews,

Rachel McCann,

Alicia Miller,

Cale Russell,

Rachel Schulte,

Ashleigh Sexton,

Michael Stevens,

Jacob Worcester,

Mallorey Yockey



9th Grade –

Kaycie Blackwell,

Dean Doolen,

Braden Gurley,

Amy Hoover,

Shelby Long,

Caleb Roberson,

Will Robson,

Sydney Roppolo,

Erin Sevedge,

Destiny Smith,

Charles Standifer,

Justin Todd,

Jourdan Waddell,

Aaron Wallace,

Broderick Ward,

Chelsea Winters



Faculty Honor Roll



7th Grade –

Sam Bolitho,

Michael Dickerson,

Brittany Dixon,

Cheyenne George,

Derrek Geogre,

Taryn Jack,

Jessica John,

Allison Keel,

Lainie Lawson,

Ashlee Minson,

Shawna Neugin,

Abigail Oliver,

Shale Page,

Amber Ransom,

Tata Roberts,

Ari Schubert,

Brooks Thompson,

James Tillison,

Jake Todd,

Jeb Todd,

Jeremy Warner,

Abby Winter,

Cierra Yahola



8th Grade –

Caleb Balch,

John Balch,

Tyler Boydstun,

Kody Brinlee,

Amanda Bushell,

Alex Campbell,

Stevie Cook,

Ben Davis,

Taylor Davis,

Drew Elliott,

Jaycee Furr,

Lindsay Hatton,

Ame Hightower,

Corrie Jefferson,

Christian Johnson,

Myles Kilby,

Scottie Krebbs,

Alex Lyon,

Corbin Mankin,

Stephen Miller,

Cody Patton,

Payton Patton,

Amanda Shelton,

Krystin Sparks,

Parker Stevens,

Chelsea Sweet,

Kyler Truett,

Britani Worcester



9th Grade –

Montana Anderson,

Kristin Baugh,

Hunter Braly,

Eddie Brown,

Autumn Burris,

Mark Byers,

Megan Crook,

Erika Daniels,

Dakota Deramus,

Charlsey Foster,

Katelyn George,

Cameron Gillispie,

Robert Gunn,

Dakota Harrison,

Ben Krause,

Kanon Kuch,

Stephen Mapp,

Jamie Matthews,

Tyler Mills,

Justin Moore,

Shane Page,

James Pearson,

Cale Prince,

Tanner Quinlan,

Ian Schubert,

Joshua Sluder,

Ashley Smith,

Ryan Smith,

Stefany Spence,

Sean Sullivan,

Porsche Thompson,

Robert Thompson,

Haley Wellington,

Alex Winton

This Week's Circulars